Centrum Informacji Turystycznej
Członkowie wspierający
Instytucje współprac.

Polecane linki:

1. Dla miłośników kajakarstwa w powiecie otwockim polecamy stronę internetową Państwa Katarzyny i Grzegorza Ostromeckich. Przez 30 lat Pan Grzegorz mieszkał w Józefowie a od 2005 roku wraz z żoną zamieszkują tereny nad rzeką Świder w Mlądzu, są miłośnikami przyrody, kajakarstwa i współorganizatorami wiosennych spływów sprzątających sponsorowanych przez Urząd Miasta Józefowa i Otwocka, o których to rokrocznie rozpisuje się otwocka prasa. Tej wiosny otwierają własną wypożyczalnię kajaków a w związku z tym, że posiadają duży teren nad brzegiem rzeki Świder tuż za mostem w Mlądzu, w kierunku Wólki Mlądzkiej mają też w planach udostępnianie pola namiotowego (pierwszego w powiecie otwockim)

www.mostowa.waw.pl

2. Jeśli lubicie Państwo góry, szczególnie Sudety i Karkonosze warto przestudiować linki Akademickiego Klubu Turystycznego we Wrocławiu

www.akt.wroclaw.pttk.pl

3. Polecamy stronę internetową Zarządu Głównego PTTK