PTTK Otwock - powrót na stronę główną
2016
Strona główna
Strona główna KT "Grodno"
Regulamin Klubu
Członkowie
"Kalendarium zdarzeń"
Planowane imprezy
Korespondencja
Za nami...
Kolejne wspomnienia
Galeria klubu
Archiwum

Członkowie Klubu Turystycznego "Grodno"
- obecni i byli

Wypisy z deklaracji

nr

identyfi-kacyjny

w Klubie

 

 

nazwisko i imię

data przyjęcia

do KT "Grodno"

 

miejsce przyjęcia -

podjęcia uchwały

78

Adamiak Rafał

  6.06.1999

Zagórze Śląskie

86

Andrzejewska Anna

25.03.2000

Czarków

75

Andrzejewski Andrzej

  3.05.1999

Klimczok

11

Barciak Anna

19.10.1991

Żerków

17

Barciak Paweł

  9.11.1991

Gródek n/Dunajcem

68

Białkowski Jakub

  3.05.1998

Głuchołazy

71

Białokur Agnieszka

  3.05.1998

Głuchołazy

51

Błaszczyk-Zielonka Aniela

11.11.1995

Nysa - czł. wspier.

81

Bobińska Renata

  9.10.1999

Markowe Szczawiny

28

Brycki Grzegorz

25.04.1992

Zakopane

13

Brzezińska Aneta

  9.11.1991

Gródek n/Dunajcem

80

Buczkowska Iwona

  8.10.1999

Hala Miziowa

92

Budyńska Barbara

31.12.2003

Otwock

93

Budyński Marek

31.12.2003

Otwock

25

Dobrowolski Marek

25.04.1992

Zakopane

24

Dobrzyński Tadeusz

31.12.1991

Gródek n/Dunajcem

76

Dryjańska Joanna

  6.06.1999

Zagórze Śląskie

82

Dryjański Tomasz

11.11.1999

Głuchołazy

53

Dymalski Przemysław

11.11.1995

Nysa

70

Dzierżyńska Anna

  3.05.1998

Głuchołazy

61

Filipowicz Renata

  2.03.1996

Gdańsk - czł. wspier.

49

Gotartowski Maciej

25.08.1995

Laskowa

27

Huchwajda Michał

25.04.1992

Zakopane

5

Iwan Ireneusz

12.07.1991

Karpacz

99

Jakubowski Dominik

25.02.2009

Warszawa

2

Jakubowski Maciej

  1.06.1991

Karpacz

74

Jankowiak Justyna

27.03.1999

Stojków

55

Józefowicz Mariola

  2.12.1995

Otwock

72

Józekowska Ewa

  3.05.1998

Głuchołazy

18

Kamińska Ewa

17.12.1991

Warszawa

7

Kamińska Monika

12.07.1991

Karpacz          

96

Kania Paweł

16.06.2006

Nowa Wioska

19

Karwacka Edyta

17.12.1991

Warszawa

23

Klemczak Kamil

31.12.1991

Gródek n/Dunajcem

69

Kondraciuk Marek

  3.05.1998

Głuchołazy

12

Konwerska Izabella

  9.11.1991

Gródek n/Dunajcem

42

Kotowicz Artur

  3.02.1993

Sobieszewo

15

Kowalczyk Tomasz

  9.11.1991

Gródek n/Dunajcem

22

Królak Piotr

17.12.1991

Warszawa

56

Krupicki Mikołaj

  2.12.1995

Otwock

98

Krużyńska-Piotrowska Katarzyna

25.02.2009

Warszawa

21

Kupiec Fryderyk

17.12.1991

Warszawa

66

Kurdek Bogusław

  5.04.1997

Kudowa Zdrój

64

Lach Anna

29.12.1996

Stegna

26

Lar Michał

25.04.1992

Zakopane

45

Leń Krzysztof

29.08.1992

Św.Katarzyna

8

Lesiuk Robert

  6.10.1991

Karpacz

9

Lewicki Artur

  6.10.1991

Karpacz           

63

Lipowski Jarosław

29.12.1996

Stegna

43

Ładyński Patryk

  3.02.1993

Sobieszewo

79

Łagowski Mariusz

  6.06.1999

Zagórze Śląskie

89

Łaszyca Małgorzata

  5.05.2000

Śpindlerův Mlýn

48

Łukaszów Anna

25.08.1995

Laskowa

35

Machelak Robert

29.08.1992

Bukowiec

  35a

Machelak Robert

17.08.1997

Żywiec - czł. reaktyw.

32

Maćkowiak Sylwia

29.08.1992

Bukowiec

50

Martowicz Robert

25.08.1995

Laskowa

36

Mazur Beata

  3.10.1992

Międzygórze

91

Melonek Joanna

  7.02.2002

Horni Lipová

46

Mianowski Marcin

28.06.1993

Św.Katarzyna

60

Mochnacki Arkadiusz

29.12.1995

Rabka

62

Nakonieczna-Iwan Monika

  9.06.1996

Zagórze Śląskie

29

Niedzialkowski Jakub

31.05.1992

Zagórze Śląskie

44

Niedźwiedzka Marzena

  6.03.1993

Św.Katarzyna

85

Nowak Jacek

11.11.1999

Głuchołazy

3

Obidzińska Elżbieta

14.06.1991

Karpacz - czł. wspier.

1

Oniszczuk Andrzej

  1.06.1991

Karpacz

100

Oniszczuk Igor

14.05.2010

Wisła

30

Opara Tomasz

31.05.1992

Zagórze Śląskie

6

Ozdarska Agnieszka

12.07.1991

Karpacz          

65

Oziemkowski Marek

29.12.1996

Stegna

16

Paździor Marzena

  9.11.1991

Gródek n/Dunajcem

101

Podsiadlik Kinga

  1.06.2010

Otwock

102

Podsiadlik Weronika

  1.06.2010

Otwock

103

Podsiadlik Robert

  1.06.2010

Otwock

104

Podsiadlik Violetta

  1.06.2010

Otwock

4

Pohl Elżbieta

12.07.1991

Karpacz

77

Polak Mikołaj

  6.06.1999

Zagórze Śląskie

41

Pollak Magdalena

  3.02.1993

Sobieszewo

39

Popiel Agnieszka

  3.02.1993

Sobieszewo

38

Popiel Dariusz

  3.02.1993

Sobieszewo

95

Pyzel Monika

16.06.2006

Nowa Wioska

73

Rozenek Ewa

28.11.1998

Otwock

83

Rozenek Katarzyna

11.11.1999

Głuchołazy

84

Rozenek Wojciech

11.11.1999

Głuchołazy

58

Rutkowska Edyta

  2.12.1995

Otwock

59

Sadowska Anna

  2.12.1995

Otwock

54

Sawicka Izabela

11.11.1995

Nysa

33

Sawicka Urszula

29.08.1992

Bukowiec

90

Sawicki Robert

  1.06.2001

Zagórze Śląskie

97

Serkowski Przemysław

25.02.2009

Warszawa

87

Siemaszkiewicz Agnieszka

  1.05.2000

Zachełmie

14

Siwak Renata

  9.11.1991

Gródek n/Dunajcem

10

Skałba Iwona

19.10.1991

Żerków

37

Stamenković Vladan

  3.10.1992

Międzygórze - czł.wspier.

  37a

Stamenković Vladan

11.11.1995

Nysa                  

20

Starosta Agnieszka

17.12.1991

Warszawa

88

Stopińska Anna

  2.05.2000

Zachełmie

57

Szczepaniak Agnieszka

  2.12.1995

Otwock

94

Szeląg Małgorzata

16.06.2006

Nowa Wioska

34

Szmit Magdalena

29.08.1992

Bukowiec

67

Turel Joanna

11.11.1997

Dukla

40

Tychmanowicz Magdalena

  3.02.1993

Sobieszewo

31

Walaszczyk Piotr

31.05.1992

Zagórze Śląskie

52

Zielonka Andrzej

11.11.1995

Nysa - czł. wspier.

47

Żórawska Magdalena

30.08.1993

Św.Katarzyna


© PTTK Otwock, created by NESTO